کلینیک حقوقی دکتر سید محمد آذین در یک نگاه :

کلینیک حقوقی دکتر سید محمد آذین، با نام دفتر خدمات حقوقی دادگران موعود، از سال 1386 آغاز به کار کرد و با بهره گیری از تجارب وکلای متخصص، به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت انواع دعاوی همت گمارد.

پس از 12 سال و از زمستان 1398، دفتر با نام “کلینیک حقوقی دکتر سید محمد آذین” در محل فعلی به کار خود ادامه داده و حوزه فعالیت هایش را به ارائه خدمات داوری داخلی و بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی حقوق نیز گسترش داده است.

کلینیک حقوقی دکتر سید محمد آذین آمادگی دارد ضمن ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی دولتی و غیردولتی ، با بهره گرفتن از تبحر و دانش وکلای پایه یک دادگستری، وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را عهده دار شود.

پذیرش داوری اختلافات حقوقی داخلی و بین المللی متقاضیان، با استفاده از دانش روز حقوقی و تجربه متخصصان امر، از دیگر خدمات ارائه شده در کلینیک حقوقی دکتر آذین است. از دیگر خدمات کلینیک، برگزاری دوره های آموزشی حقوقی برای عموم مردم و نیز فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته حقوق است.

کلینیک تلاش دارد با برگزاری دوره های آموزش مقدماتی حقوق برای عموم و آموزش تخصصی حقوق، به ویژه حقوق مدنی، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق و رشته های مرتبط، نقشی بسزا در ارتقای سطح آگاهی های حقوقی شهروندان ایفا کند.